SimLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SimLife

Forumas tikriems Sims žaidėjams
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagalba su parsisiuntimais

Go down 
AutoriusPranešimas
Lapė
ADMINISTRATORĖ
Lapė


Pranešimų skaičius : 220
Join date : 2009-10-29

Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 6:16 pm

Pagalba, patarimai įkeliant parsisiuntimus čia.
Atgal į viršų Go down
https://korgiai.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 6:48 pm

Aš parsisiunčiau auskarų, baldų, make - up dalykų ir man neleidžia jų įdėti, net paimti niekaip. Gal žinot kaip sutvarkyti šią problemą?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:15 pm

Atsidarai failą, iškeli kur nors [ į aplanką ] po to atsidarai Mano Dokumentus, EA Games, The sims 2 į Downloads o jei nėra sukuri tokį aplanką, sumeti failus iš to aplanko į kurį sukėlei. Sumetus į Downloads sukeli į patį Sims 2 piktogramą [ mažas paveiksliukas ant kurio spaudi, kad atsidarytum geimą]. Done.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:31 pm

Žinau, jau dariau tai. Man viskas gerai ir atsisiunčia ir paveiksliukus rodo, bet neleidžia paimti ar uždėti tų daiktų niekaip.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:38 pm

Tada jau nežinau...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:39 pm

Nieko, bet ačiū už pagalbą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagalba su parsisiuntimais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba su parsisiuntimais   Pagalba su parsisiuntimais Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagalba su parsisiuntimais
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SimLife  :: Bendrai apie Sims :: Simsų modifikacijos-
Pereiti į: